REFERENCIE OD NAŠICH KLIENTOV

 • mirka a zuzka
  Mirka Badinská

  Bratislava

  "Zvykli sme medzi bývalími kolegami (sprievodcami Bubo) hovoriť ako pochvalu, že "s tebou by som kľudne poslal na zájazd aj svoju mamu". Mirko a Katka - s vami moju mamu pošlem s veľkou radosťou J A vlastne hocikoho - od krstňaťa (keď dorastie, ide isto) po strýka z tretieho kolena. Tieto výlety majú iba jeden háčik.... A to že budete chcieť ísť znovu!"


 • ref-rehorovski
  Richard a Inga Rehorovski

  Bratislava

  "Kaňoning s CanRaft bol pre nas jedným z najlepších športových zážitkov. S Mirom a Katkou sme sa cítili bezpečne a zároveň to bola super zábava. Vrele odporúčame všetkým. Od minulého leta uz máme za sebou päť kaňonov a určite sa chystáme do ďalších!"


 • ref-valusiakova
  Jordanka Valušiaková

  Bratislava

  "Ak hľadáte spôsob ako si najlepšie vyčistiť hlavu z práce a povinností a zároveň chcete spoznať niečo nové a dobrodružné, Mirko je ten najsprávnejší guide. Poznám ho ako vynikajúceho zabávača, ale keď s ním nastupujete do kaňonu, mení sa na profesionálneho kaňoningového guide, ktorý Vam dokáže sprostredkovať neopakovateľné zážitky a dobrodružstvá. Už teraz sa teším na ďalšie výpravy!"


 • ref-krska
  Roman Krška

  "Mám pre vás radu. Ak vám niekto odporučí výlet do Slovinska s Canraftom tak neurobte takú chybu ako ja, že som nešiel. Tento rok som bol s Mirom prvýkrát a viem, že nie posledný. Výlet do kaňonu s „raftikom“ (rafterský fanatik) Mirom je na nezaplatenie. Človek zažije splynutie s prírodou, prekoná svoje hranice a dostane za to odmenu v podobe nezabudnuteľných zážitkov a turboendorfínov. Miro & Katka sú skvelá dvojka. S Mirom odletíte na inú planétu a s Katkou bezpečne dosadnete ☺"


 • ref-doletina
  Viktor Doletina

  "S Mirkom Dušekom by som šiel aj na kraj sveta ☺"


 • ref-papanek
  Radoslav Papánek

  Bratislava

  "Keď uvažujete, že vyskúšate kaňoning, alebo chcete v tejto obasti zažiť niečo úplne nové, určite oslovte Canraft. S partiou sa nám postarali už o dve aktívne dovolenky. Veľa srandy, osobný prístup, nie bežné kaňony a zároveň bezpečnosť a zodpovednosť na prvom mieste. Môžem len odporučit ☺"


 • ref-greksa
  Marian Greksa

  Bratislava

  "Nechcem, aby to vyznelo ako nejaká platená reklama, ale pre mňa bol kaňoning s Mirom najkrajšou a to myslím doslovne, najkrajšou dovolenkou v mojom živote. Určite si ju budem chcieť zopakovať. "


 • ref-hroziencik
  Branislav Hrozienčik

  Bratislava

  "Ponuka sprievodcov je určite bohatá, ale Canraft okrem zážitkov, skúseností a zodpovednosti ponúka v Mirovej osobe skvelého parťáka a super hudobníka. "